niedziela, 1 lutego 2015

For Kids

Od dawna myślałam o stworzeniu czegoś dla dzieci łączącego dwie najważniejsze dla dzieciaków cechy..
- wygodę i fajne kolory.
Tak powstała moja pierwsza-i z pewnością nie ostatnia- kolekcja dziecięcych ubrań :-)
Z doświadczenia wiem, że dzieciaki nie będą dobrze czuły się w ubraniach , które uwierają, "gryzą" lub są w jakikolwiek sposób niewygodne.
Postarałam się wobec tego, żeby szyte przeze mnie rzeczy, były jak najbardziej miękkie i przyjazne dziecięcemu ciałku ;-) Cała kolekcja wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny z domieszką włókien elastycznych. 
Bluzy są dwustronne, z wykładanym golfikiem. Dzięki możliwości noszenia je na obu stronach, nie znudzą się tak szybko i łatwo je dopasować do reszty ubrań.
Moja córka- fanka najróżniejszych spódniczek- jest zachwycona swoją nową, rozkloszowaną spódniczką z tiulowym wnętrzem. Jej asymetryczny kształt sprawia, że fantastycznie układa się przy noszeniu. 
A synek łobuziak, uwielbia swoje nowe, nie krępujące ruchów spodnie baggy, za łaty na nogawkach i ozdobne guziki. Całość kolekcji dopełnia bawełniana czapeczka w ten sam deseń.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z moimi dzieciakami w roli małych modeli ;-)Cała kolekcja będzie dostępna w sklepie on line już jutro ;-)


2 komentarze:

  1. świetnie
    zapraszam do mnie, skomentowałam i liczę na to samo http://iamemilias.tumblr.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Have a high level of ambition to please others but it is very difficult to do
    obat cerebral palsy

    OdpowiedzUsuń